RETRANSMISSIÓ ESPORTIVA

Més programes a la carta

At. Balears - Celta de Vigo 2/2

01 12 2019

At Balears - Celta de Vigo 1/2

01 12 2019

Celta de Vigo - UD Eivissa 2/2

24 11 2019

Celta de Vigo - UD Eivissa 1/2

24 11 2019

At. Balears - Real Madrid Castilla 2/2

17 11 2019

At. Balears - Real Madrid Castilla 1/2

17 11 2019

Peixe Galego - The Travel Brand Mallorca

16 11 2019

Real Madrid Castilla - UD Eivissa 2/2

10 11 2019

Real Madrid Castilla - UD Eivissa 1/2

10 11 2019

O Parrulo Ferrol - Palma Futsal 2/2

09 11 2019

O Parrulo Ferrol - Palma Futsal 1/2

09 11 2019

At. Balears - Real Oviedo B 2/2

03 11 2019

At. Balears - Real Oviedo B 1/2

03 11 2019

Real Oviedo B - UD Eivissa 2/2

27 10 2019

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Real Oviedo B - UD Eivissa 1/2

27 10 2019

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

UD Eivissa - At. Balears 2/2

20 10 2019

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Informació general

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Al web des de

2019

Estat

En emissió

Horari

Telèfon

Contacte

Producció

Esports

Temporades

Edat

Tots els públics

Pròximes emissions per televisió

Diumenge
08/12/2019

11:50

UD MELILLA - AT. BALEARS

Diumenge
08/12/2019

02:10

UD MELILLA - AT. BALEARS

Sinopsis

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Making of i altres continguts

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - MELILLA

SEGONA DIVISIÓ B // CORUXO CF - PENYA ESPORTIVA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA - PONTEVEDRA CF

SEGONA DIVISIÓ B // GETAFE CF - AT. BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - AT. MADRID B

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - UP LANGREO

SEGONA DIVISIÓ B // AT. BALEARS - INTERNACIONAL DE MADRID BOADILLA

VOLEI: CAJASOL - AVARCA MENORCA

Sèries i minisèries a IB3