RETRANSMISSIÓ ESPORTIVA

Més programes a la carta

Cap a primera. Especial Mallorca - Depor 1/2

23 06 2019

Fase final de Clubs de Gimnàstica Artística 2/2

16 06 2019

Fase final de Clubs de Gimnàstica Artística 1/2

16 06 2019

UD Poblense - Sestao River 2/2

09 06 2019

UD Poblense - Sestao River 1/2

09 06 2019

Barça Lassa - Palma Futsal 2/2

03 06 2019

Barça Lassa - Palma Futsal 1/2

03 06 2019

Iberojet Palma - Ourense 2/2

01 06 2019

Iberojet Palma - Ourense 1/2

01 06 2019

Barça Lassa - Palma Futsal 2/2

24 05 2019

Barça Lassa - Palma Futsal 1/2

24 05 2019

Iberojet Palma - Covirán Granada 2/2

22 05 2019

Iberojet Palma - Covirán Granada 1/2

22 05 2019

Covirán Granada - Iberojet Palma 2/2

19 05 2019

Covirán Granada - Iberojet Palma 1/2

19 05 2019

Gran Premi Nacional de Trot 2019

19 05 2019

Pròxima emissió per televisió

No tenim programada
emissió per televisió

Fitxa

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Informacio General

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Al web des de

2009

Estat

En emissió

Horari

Telèfon

Contacte

Producció

Esports

Temporades

Edat

Tots els públics

Making of i altres continguts

ASCENS A SEGONA B // Penya Esportiva - Tamaraceite Tenerife

Futbol Sala // Palma Futsal vs Barça Lassa

ASCENS A SEGONA B // TAMARACEITE TENERIFE - PENYA ESPORTIVA STA. EULÀRIA

SEGONA DIVISÓ B // UD MELILLA . UD EIVISSA

FUTBOL SEGONA B // UD EIVISSA - CLUB ATLÉTICO MALAGUEÑO

HANDBALL // Marratxí - Osuna Madrid

SEGONA DIVISIÓ B // UD. Ibiza - Jumilla

FUTBOL BASE // Finals de la Santa Ponça Cup 2019

BÀSQUET // Barça Lassa - Iberojet Palma

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - CARTAGENA

Futbol Femení // SON SARDINA-COLLERENSE

VOLEI // Ushuaïa Ibiza Voley - Unicaja Almeria

BÀSQUET // C GRANADA - IBEROJET PALMA

SEGONA DIVISIÓ B // UD. Ibiza - Granada FC

VOLEI // USHUAÏA VOLEY - CONECTABALEAR MANACOR

LLIGA LEB // RIO OURENSE - IBEROJET PALMA

SEGONA DIVISIÓ B // UD. Ibiza - Talavera FC

VOLEI Superlliga Masculina // Ushuaïa Ibiza Voley - Unicaja Almería

SEGONA DIVISIÓ // UD. Ibiza - San Fernado CD

ESPECIAL // Gala lliurament de premis Feim Kilòmetres

SEGONA DIVISIÓ B // AT.BALEARS - CF PERALADA

SEGONA DIVISIÓ // Sabadell - AT. Baleares

FORMENTERA // Gala dels Premis de l'Esport 2018

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - FC VILLANOVENSE

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - SEVILLA ATLÉTICO

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - SEVILLA ATLÉTICO

Copa Princesa 2019 // JS Hotels Ciutat CIDE - Kiele Socuéllamos

Copa Princesa 2019 // JS Hotels Ciutat CIDE - Kiele Socuéllamos

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - UD MELILLA

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - UD MELILLA

VOLEI / ConectaBalear Manacor - Ushuaïa Ibiza

VOLEI / ConectaBalear Manacor - Ushuaïa Ibiza

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - ALMERÍA B

VOLEI 9 JORNADA LLIGA // Conecta Balear CV Manacor - Urbia Voley Palma

Ascens a Tercera Divisió // Sporting de Maó - Murense

Tercera Divisió // Getafe B - UD Ibiza

Tercera Divisió // AD Ceuta - CD Felanitx

FASE ASCENS LEB PLATA // CB Menorca vs HA Zornotza

FASE ASCENS LEB PLATA // Servigroup Benidorm vs CB Cazorla

FASE ASCENS LEB PLATA // HA Zornotza vs Servigroup Benidorm

Sèries i minisèries a IB3