RETRANSMISSIÓ ESPORTIVA

Més programes a la carta

Iberojet Palma - Betis 2/2

17 02 2019

Iberojet Palma - Betis 1/2

17 02 2019

Recreativo Huelva - UD Eivissa 2/2

17 02 2019

Recreativo Huelva - UD Eivissa 1/2

17 02 2019

Conquense - AT. Balears 2/2

16 02 2019

Conquense - AT. Balears 1/2

16 02 2019

Palma Futsal - Movistar Inter 2/2

16 02 2019

Palma Futsal - Movistar Inter 1/2

16 02 2019

UD Eivissa - Reial Múrcia 2/2

10 02 2019

UD Eivissa - Reial Múrcia 1/2

10 02 2019

Viña Albali Valdepeñas - Palma Futsal 2/2

09 02 2019

Viña Albali Valdepeñas - Palma Futsal 1/2

09 02 2019

Badajoz - UD Ibiza 2/2

03 02 2019

Badajoz - UD Ibiza 1/2

03 02 2019

At. Balears - Ejea 2/2

27 01 2019

At. Balears - Ejea 1/2

27 01 2019

Pròxima emissió per televisió

Diumenge dia 24/02/2019 a les 11:45
AT.BALEARS-BARCELONA B

Fitxa

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Informacio General

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Al web des de

2009

Estat

En emissió

Horari

Telèfon

Contacte

Producció

Esports

Temporades

Edat

Tots els públics

Making of i altres continguts

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - SEVILLA ATLÉTICO

Copa Princesa 2019 // JS Hotels Ciutat CIDE - Kiele Socuéllamos

SEGONA DIVISIÓ B // UD IBIZA - UD MELILLA

VOLEI / ConectaBalear Manacor - Ushuaïa Ibiza

Ascens a Tercera Divisió // Sporting de Maó - Murense

Tercera Divisió // Getafe B - UD Ibiza

Tercera Divisió // AD Ceuta - CD Felanitx

FASE ASCENS LEB PLATA // CB Menorca vs HA Zornotza

FASE ASCENS LEB PLATA // Servigroup Benidorm vs CB Cazorla

FASE ASCENS LEB PLATA // HA Zornotza vs Servigroup Benidorm

FASE ASCENS LEB PLATA // CB Cazorla vs CB Menorca

FASE ASCENS LEB PLATA // CB Menorca vs Servigroup Benidorm

FASE ASCENS LEB PLATA // HA Zornotza vs CB Cazorla Jaen

SEGONA DIVISiÓ B // At. Balears - CD Ebro

Segona divisió B // Penya Esportiva - Vila-real B

Tercera divisió // Mercadal - Son Cladera

Handbol femení // Castelló - Puchi

SEGONA DIVISiÓ B // D. Aragón - RCD Mallorca

Fase d'ascens a la Lliga LEB Plata // Club Bàsquet Menorca - El Masnou Basquetbol

Segona Divisió B // Formentera - Dep. Aragón

Semifinals fase d'ascens a la lliga LEB Plata // Universitat de Vic - Club Bàsquet Menorca

Segona divisió B // Badalona - Formentera

Segona divisió B // At. Balears - Alcoyano

BASKET // MENORCA - MASNOU

Segona Divisió B // Formentera - Sabadell

Volei // Playoff d'ascens a la Superlliga 1 Masculina

Segona divisió B // At. Balears - Ontinyent

Segona divisió B // Olot - Formentera

Segona divisió B // Penya Esportiva - Llagostera

Segona Divisió B // Saguntino - At. Balears

Segona Divisió B // Formentera - Elx

12ª ADALMO Mitja Marató Pollença

Finals Torneig de Futbol Base Mecup 2018

Futbol Femení // Seagull - Collerense

Segona divisió B // Formentera - València Mestalla

SEGONA DIVISIÓ B // Peralada - At.Baleares

Segona divisió B // At. Balears - Dep. Aragón

Segona divisió B // Penya Esportiva - Peralada

Segona divisió B // Formentera - Villarreal

Segona divisió B // Badalona - At. Balears