RETRANSMISSIÓ ESPORTIVA

Més programes a la carta

UD Melilla ? At Balears 2/2

08 12 2019

UD Melilla ? At. Balears 1/2

08 12 2019

At. Balears - Celta de Vigo 2/2

01 12 2019

At Balears - Celta de Vigo 1/2

01 12 2019

Celta de Vigo - UD Eivissa 2/2

24 11 2019

Celta de Vigo - UD Eivissa 1/2

24 11 2019

At. Balears - Real Madrid Castilla 2/2

17 11 2019

At. Balears - Real Madrid Castilla 1/2

17 11 2019

Peixe Galego - The Travel Brand Mallorca

16 11 2019

Real Madrid Castilla - UD Eivissa 2/2

10 11 2019

Real Madrid Castilla - UD Eivissa 1/2

10 11 2019

O Parrulo Ferrol - Palma Futsal 2/2

09 11 2019

O Parrulo Ferrol - Palma Futsal 1/2

09 11 2019

At. Balears - Real Oviedo B 2/2

03 11 2019

At. Balears - Real Oviedo B 1/2

03 11 2019

Real Oviedo B - UD Eivissa 2/2

27 10 2019

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Informació general

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Al web des de

2019

Estat

En emissió

Horari

Telèfon

Contacte

Producció

Esports

Temporades

Edat

Tots els públics

Pròximes emissions per televisió

No tenim programada
emissió per televisió

Sinopsis

Retransmissions esportives en directe i en diferit amb els millors comentaristes.

Making of i altres continguts

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - MELILLA

SEGONA DIVISIÓ B // CORUXO CF - PENYA ESPORTIVA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA - PONTEVEDRA CF

SEGONA DIVISIÓ B // GETAFE CF - AT. BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - GETAFE CF

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

COPA DEL REI // FC ANDORRA - CD ANDRATX

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // AT.MADRID B - AT.BALEARS

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - RAYO MAJADAHONDA

SEGONA DIVISIÓ B // UD EIVISSA - AT. MADRID B

SEGONA DIVISIÓ B // PENYA ESPORTIVA SANTA EULÀLIA - UP LANGREO

SEGONA DIVISIÓ B // AT. BALEARS - INTERNACIONAL DE MADRID BOADILLA

VOLEI: CAJASOL - AVARCA MENORCA

Sèries i minisèries a IB3